275/45R21 110Y SC5 SUV LR XL FR

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

275/45R21 110Y SC5 SUV LR XL FR

275/45R21 110Y SC5 SUV LR XL FR

14,632.00 ден

На лагер

14,632.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014628-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: