285/35R21 105W PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN
-10%

285/35R21 105W PILOT ALPIN 5 SUV XL

285/35R21 105W PILOT ALPIN 5 SUV XL

25,992.00 ден

На лагер

25,992.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502615 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: