285/40R19 103Y ContiSportContact 3 NO

CONTINENTAL

285/40R19 103Y ContiSportContact 3 NO

285/40R19 103Y ContiSportContact 3 NO

20,330.00 ден

На лагер

20,330.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022667 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: