285/40R21 109V PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN

285/40R21 109V PILOT ALPIN 5 SUV XL

285/40R21 109V PILOT ALPIN 5 SUV XL

25,740.00 ден

На лагер

25,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020747 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: