285/45R19 111V PILOT ALPIN PA5 SUV XL

MICHELIN

285/45R19 111V PILOT ALPIN PA5 SUV XL

285/45R19 111V PILOT ALPIN PA5 SUV XL

21,780.00 ден

На лагер

21,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 005234 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: