285/50R20 116W RXQUEST SU01 XL

OUTLET 2019
ROADX
-20%

285/50R20 116W RXQUEST SU01 XL

285/50R20 116W RXQUEST SU01 XL

6,544.00 ден

На лагер

6,544.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019180-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

285

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX QUEST SU01

Тежински индекс

116

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: