285/60R18 120H 701 XL RI

RIKEN
-10%

285/60R18 120H 701 XL RI

285/60R18 120H 701 XL RI

7,740.00 ден

На лагер

7,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021917 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

120

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: