285/60R18 116V D684II

BRIDGESTONE

285/60R18 116V D684II

285/60R18 116V D684II

10,410.00 ден

На лагер

10,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005391 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

BRIDGESTONE

Шара

D684

Тежински индекс

116

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: