235/60R18 107V Quartaris 5 XL FR

BARUM

235/60R18 107V Quartaris 5 XL FR

235/60R18 107V Quartaris 5 XL FR

9,710.00 ден

На лагер

9,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024223 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: