255/55R18 109W 701 SUV XL RI

RIKEN

255/55R18 109W 701 SUV XL RI

255/55R18 109W 701 SUV XL RI

7,580.00 ден

На лагер

7,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010840 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

109

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: