225/60R18 104H SUV SNOW XL RI

RIKEN

225/60R18 104H SUV SNOW XL RI

225/60R18 104H SUV SNOW XL RI

8,500.00 ден

На лагер

8,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020135 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: