225/60R18 104V TS830 P

CONTINENTAL
-10%

225/60R18 104V TS830 P

225/60R18 104V TS830 P

10,737.00 ден

На лагер

10,737.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004827 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: