225/60R18 104V WinterContact TS870 P XL

CONTINENTAL

225/60R18 104V WinterContact TS870 P XL

225/60R18 104V WinterContact TS870 P XL

15,890.00 ден

На лагер

15,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023386 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: