225/60R18 104H SUV WINTER XL TA

OUTLET 2021
TAURUS

225/60R18 104H SUV WINTER XL TA

225/60R18 104H SUV WINTER XL TA

8,140.00 ден

На лагер

8,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020319-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: