225/60R18 104H SUV SNOW XL RI

OUTLET 2021
RIKEN
-15%

225/60R18 104H SUV SNOW XL RI

225/60R18 104H SUV SNOW XL RI

6,919.00 ден

На лагер

6,919.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020135-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: