215/55 R18 99V ALL SEASON SUV XL TA

TAURUS

215/55 R18 99V ALL SEASON SUV XL TA

215/55 R18 99V ALL SEASON SUV XL TA

7,980.00 ден

На лагер

7,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500699 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

ALL SEASON SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: