215/55R18 99V QUADRAXER2 SUV XL

KLEBER

215/55R18 99V QUADRAXER2 SUV XL

215/55R18 99V QUADRAXER2 SUV XL

8,950.00 ден

На лагер

8,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006720 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2 SUV

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: