215/55R18 99V CROSSCLIMATE2 XL

MICHELIN
-10%

215/55R18 99V CROSSCLIMATE2 XL

215/55R18 99V CROSSCLIMATE2 XL

10,674.00 ден

На лагер

10,674.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501973 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: