215/65R16 102H SUV WINTER XL TA

TAURUS

215/65R16 102H SUV WINTER XL TA

215/65R16 102H SUV WINTER XL TA

5,590.00 ден

На лагер

5,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015298 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: