235/60R17 106H S954S XL

TOYO

235/60R17 106H S954S XL

235/60R17 106H S954S XL

9,200.00 ден

На лагер

9,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020810 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: