235/60R17 106H PILOT ALPIN 5 SUV

MICHELIN
-20%

235/60R17 106H PILOT ALPIN 5 SUV

235/60R17 106H PILOT ALPIN 5 SUV

12,496.00 ден

На лагер

12,496.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016076-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: