235/60R17 102H CRC WINTER MO

CONTINENTAL

235/60R17 102H CRC WINTER MO

235/60R17 102H CRC WINTER MO

14,810.00 ден

На лагер

14,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004928 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

RR

D

Профил

60

WR

C

Дијаметар

R17

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiCrossContact Wi

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: