235/60R17 106H PILOT ALPIN 5 SUV

MICHELIN
-10%

235/60R17 106H PILOT ALPIN 5 SUV

235/60R17 106H PILOT ALPIN 5 SUV

14,112.00 ден

На лагер

14,112.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016076 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: