255/60R18 112H WINGUARD Sport 2 SUV XL

NEXEN
-5%

255/60R18 112H WINGUARD Sport 2 SUV XL

255/60R18 112H WINGUARD Sport 2 SUV XL

9,509.50 ден

На лагер

9,509.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502156 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 SUV

Тежински индекс

112

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: