31X10.50R15 109P Open Country MT

TOYO
-5%

31X10.50R15 109P Open Country MT

31X10.50R15 109P Open Country MT

10,564.00 ден

На лагер

10,564.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023180 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

31

Профил

10.5

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

109

Брзински индекс

P

Додадовте производ во Вашата кошничка: