265/65R17 116H SUV SNOW XL RI

RIKEN

265/65R17 116H SUV SNOW XL RI

265/65R17 116H SUV SNOW XL RI

9,270.00 ден

На лагер

9,270.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020130 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

116

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: