265/65R17 116H SUV WINTER XL TA

TAURUS
-15%

265/65R17 116H SUV WINTER XL TA

265/65R17 116H SUV WINTER XL TA

7,879.50 ден

На лагер

7,879.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020132-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

116

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: