235/50R18 101V ALL SEASON SUV XL TA

TAURUS

235/50R18 101V ALL SEASON SUV XL TA

235/50R18 101V ALL SEASON SUV XL TA

8,280.00 ден

На лагер

8,280.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024269 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: