235/50R18 101V ALL SEASON SUV XL RI

RIKEN

235/50R18 101V ALL SEASON SUV XL RI

235/50R18 101V ALL SEASON SUV XL RI

7,980.00 ден

На лагер

7,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021915 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: