235/65 R17 104V ALL SEASON SUV RI

RIKEN

235/65 R17 104V ALL SEASON SUV RI

235/65 R17 104V ALL SEASON SUV RI

7,980.00 ден

На лагер

7,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500690 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

ALL SEASON SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: