235/65 R17 104V ALL SEASON SUV TA

TAURUS
-10%

235/65 R17 104V ALL SEASON SUV TA

235/65 R17 104V ALL SEASON SUV TA

7,254.00 ден

На лагер

7,254.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500711 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

ALL SEASON SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: