275/45R21 110Y PROXES SPORT SUV XL

TOYO

275/45R21 110Y PROXES SPORT SUV XL

275/45R21 110Y PROXES SPORT SUV XL

15,300.00 ден

На лагер

15,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022459 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: