295/30R22 103W WinterContact TS860 S MGT

CONTINENTAL

295/30R22 103W WinterContact TS860 S MGT

295/30R22 103W WinterContact TS860 S MGT

34,060.00 ден

На лагер

34,060.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024053 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

RR

C

Профил

30

WR

B

Дијаметар

R22

Noise

75B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: