295/35R20 105V WinterContact TS860 S NA0

CONTINENTAL

295/35R20 105V WinterContact TS860 S NA0

295/35R20 105V WinterContact TS860 S NA0

26,300.00 ден

На лагер

26,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023753 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: