295/40R21 111Y PROXES SPORT SUV XL

TOYO
-10%

295/40R21 111Y PROXES SPORT SUV XL

295/40R21 111Y PROXES SPORT SUV XL

14,967.00 ден

На лагер

14,967.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019906 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: