305/35R21 109V PILOT ALPIN PA5 SUV N0 XL

MICHELIN

305/35R21 109V PILOT ALPIN PA5 SUV N0 XL

305/35R21 109V PILOT ALPIN PA5 SUV N0 XL

28,030.00 ден

На лагер

28,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018037 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

305

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: