315/35R21 111Y PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN
-10%

315/35R21 111Y PILOT SPORT 4 SUV XL

315/35R21 111Y PILOT SPORT 4 SUV XL

26,181.00 ден

На лагер

26,181.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500568 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: