315/35R21 111Y PROXES SPORT XL

TOYO
-10%

315/35R21 111Y PROXES SPORT XL

315/35R21 111Y PROXES SPORT XL

15,237.00 ден

На лагер

15,237.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022244 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT XL

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: