325/30R21 108V S954S XL

TOYO
-10%

325/30R21 108V S954S XL

325/30R21 108V S954S XL

17,235.00 ден

Out of stock

17,235.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502204 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

325

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954 SUV

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: