LT225/75R16 115P Open Country MT

TOYO
-15%

LT225/75R16 115P Open Country MT

LT225/75R16 115P Open Country MT

8,695.00 ден

На лагер

8,695.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020772 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Додадовте производ во Вашата кошничка: