155/65R14 75T MP62 ALL WEATHER EVO

MATADOR
-10%

155/65R14 75T MP62 ALL WEATHER EVO

155/65R14 75T MP62 ALL WEATHER EVO

2,799.00 ден

На лагер

2,799.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500344 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Додадовте производ во Вашата кошничка: