155/65R14 75T Quartaris 5

BARUM
-10%

155/65R14 75T Quartaris 5

155/65R14 75T Quartaris 5

2,916.00 ден

На лагер

2,916.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023926 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: