155/70R19 84Q E PRIMACY

MICHELIN
-10%

155/70R19 84Q E PRIMACY

155/70R19 84Q E PRIMACY

11,457.00 ден

На лагер

11,457.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500478 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

E PRIMACY

Додадовте производ во Вашата кошничка: