165/65R14 79T ALL SEASON TA

TAURUS
-10%

165/65R14 79T ALL SEASON TA

165/65R14 79T ALL SEASON TA

2,511.00 ден

На лагер

2,511.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019607 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: