165/65R14 79T QUARTARIS 5

BARUM

165/65R14 79T QUARTARIS 5

165/65R14 79T QUARTARIS 5

3,460.00 ден

На лагер

3,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503261 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: