165/65R15 81T SNOW RI

OUTLET 2018
RIKEN
-58%

165/65R15 81T SNOW RI

165/65R15 81T SNOW RI

1,529.00 ден

На лагер

1,529.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016238-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: