165/70R14 81T ROAD RI

RIKEN

165/70R14 81T ROAD RI

165/70R14 81T ROAD RI

2,550.00 ден

На лагер

2,550.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016682 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: