165/70R14 81T WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN
-5%

165/70R14 81T WINGUARD SNOW G 3 WH21

165/70R14 81T WINGUARD SNOW G 3 WH21

3,268.00 ден

На лагер

3,268.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502158 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WG SNOW G3 WH21

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: