165/70R14 85T ALL SEASON XL TA

TAURUS
-10%

165/70R14 85T ALL SEASON XL TA

165/70R14 85T ALL SEASON XL TA

2,493.00 ден

На лагер

2,493.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019605 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

85

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: