165/70R14 81T G-M All Season

LING LONG

165/70R14 81T G-M All Season

165/70R14 81T G-M All Season

2,210.00 ден

На лагер

2,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504961 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

LING LONG

Шара

G-M All Season

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: